Úvod » Aminokyseliny » Glutamín » Aone Gln Peptide 250caps


    

Aone Gln Peptide 250caps


0x
skladom

 

Skladom: 0
naša cena:
16,90 € (Nie sme platca DPH)

 

AONE GLN (glutamine) peptide 250kps - najúčinnejšia forma glutamínu

Glutamínový peptid je vstrebateľný tráviacim traktom organizmu človeka o 80% viac než klasický L-Glutamín.

Glutamínové peptidy sú najúčinnejšou formou pre suplementáciu aminokyseliny L-glutamínu. Dostatočná koncentrácia L-glutamínu v svalových bunkách je nevyhnutná pre chod anabolických procesov. Pri nedostatku karbohydrátových energetických zdrojov dokáže L-glutamín tieto nahradiť a uchrániť svaly a iné telu vlastné bielkoviny pred katabolickou deštukciou.

Voľná forma L-glutamínu je absorbovaná črevnými bunkami predovšetký na vlastnú výživu a aj pri veľkom dávkovaní glutamínu sa do krvi dostane len asi 2000 mg. Glutamínpeptid,obsiahnutý v našom prípravku, je stabilnou, vysoko biologicky účinnou formou L-glutamínu, ktorá prekoná “črevnú bariéru”, a tým dosiahne lepšie preniknutie glutamínu do krvi. Svojou vlastnosťou stabilizovať v tele pH je glutamín schopný potlačiť acidózu, ktorá vzniká pri silnej telesnej záťaži. Navyše je glutamín označovaný ako “brain-food“, nakoľko je základným energetickým zdrojom pre nervové bunky. Úbytok glutamínu pri intenzívnom tréningu (podľa niektorých zdrojov až 30 g) nie je telo schopné rýchlo vyrovnať, preto je jeho doplnenie veľmi dôležité. L-Glutamín je antikatabolická aminokyselina, teda dokáže ochrániť svaly pred katanolizmom počas tréningu. Preto je dôležité užiť dávku pred tréningm. Po tréningu ja takisto dôležité doplnenie L-Glutamínu, aby bol podporený anabolický metabolizmus.

 • Glutamínový peptid je najúčinnejšia forma pre sulementáciu L-Glutamínu
 • nevyhnutný pre chod anabolického metabolizmu
 • má antikatabolický účinok
 • dodáva energiu počas výkonu
 • podporuje zvýšenie hladiny rastového hormónu
 • pomáha odstraňovať únavu a depresiu
 • posilňuje imunitu

Zloženie AONE GLN Peptide:

Enzymaticky štiepený hydrolyzát globulárneho gluténu, želatína, pomocné látky (rastlinný tuk, stearan horečnatý, mikrokryštalická celulóza)

Dávkovanie GLN Peptidu:

5 kapsúl užiť pred tréningom a ďalších 5 kapsúl ihneď po tréningu. Pri prí-prave na súťaž, keď je obmedzený príjem proteínov doporučujeme užiť ráno aj pred spaním.

Výživová hodnota 100 g prípravku 5 kapsúl (d.d.*)
Energia 410 kcal / 1710 kJ 20,5 kcal / 85,5 kJ
Bielkoviny 98 g 4,9 g
Sacharidy
Tuky
Špeciálne látky g / 100 g prípravku
Glutaminpeptid 75 3,75 g
d.d. – denná dávka

AONE Glutamine peptide UPOZORNENIE

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

YzkxN