Úvod » Proteíny » Aone Extrapep nitro 600g


    

Aone Extrapep nitro 600g


0x
skladom

 

Skladom: 0
Príchuť
naša cena:
42,90 € (Nie sme platca DPH)

 

Extrapep NITRO - hydrolyzovaný srvátkový proteín obohatený o arginín, vitamíny a tráviace enzýmy

Aone Nutrition Extrapep Nitro je hydrolyzovaný srvátkový proteín obohatený o arginín, vitamíny a tráviace enzýmy (bromelaín a papaín). Obsahuje zmes krátkych, stredných a dlhých peptidov. Krátke srvátkové peptidy sú takmer okamžite vstrebateľné a v porovnaní s voľnou formou aminokyselín oveľa energeticky výhodnejšie. Ich užitie ihneď po výkone dodáva unavenému organizmu bielkoviny s vysokou biologickou hodnotou, ktoré podporujú rast svalov a prispievajú k ich udržaniu. Extrapep Nitro predstavuje bohatý zdroj esenciálnych aminokyselín vrátane BCAA v peptidovej forme, ktorá zaručuje ich maximálne využitie a super rýchlu vstrebateľnosť. Obsahuje aj L-arginín, ktorý je dôležitým prekurzorom pre tvorbu oxidu dusnatého (NO). Vďaka jedinečnej výrobnej technológií je možné tento peptidový proteín užívať pred, počas alebo okamžite po skončení náročného fyzického výkonu.

Výhody

 • až 11 g bielkovín na jednu dávku
 • zdroj biologicky aktívnych srvátkových peptidov
 • extrémne rýchla vstrebateľnosť
 • obohatený o vitamíny
 • pridané tráviace enzýmy

Potréningové “anabolické okno” je veľmi krátky časový interval bezprostredne po cvičení, s najvyššou efektivitou prvých 15 minút. Počas tohoto okna máte veľkú možnosť aktivovať anabolický metabolizmus výsledkom ktorého je okamžitá regenerácia a výživa vašich svalov aminikyselinami a ďalšími účinnými látkami. V tomto veľmi krátkom časovom rozpätí klesá anabolický potenciál každú minútu. Bežné a dokonca pokročilé srvátkové bielkovinové doplnky, ktoré sa užívajú bezprostredne po cvičení, musia byť najskôr štiepené, a tak koncentrácia aminokyselín vrcholí až za 30-60 minút. Vtedy je anabolický potenciál takmer preč.

Anabolické okno vstrebávanie Aone Extrapep Nitro

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (2 odmerky = 15 g) v 200 ml vody a užite podľa potreby až 6 krát denne, prednostne po výkone.

Tabuľka nutričných hodnôt

Extrapep Nitro 600 g (belgická čokoláda)

 • Veľkosť 1 dávky: 15 g
 • Počet dávok v balení: 40
Nutričné hodnoty 1 dávka (15 g)
Kalórie 238 kJ / 57 kcal
Tuky 0,74 g
z toho nasýtené 0,74 g
Sacharidy 0,75 g
z toho cukry 0,75 g
Bielkoviny 11 g
SCWP (krátke srvátkové peptidy) 4,35 g
Arginín 2,4 g
BCAA 2,6 g
Soľ 0,3 g
Vitamín C 240 mg
Tiamín / Vitamín B1 0,825 mg
Riboflavín / Vitamín B2 0,42 mg
Niacín / Vitamín B3 4,8 mg
Vitamín B6 0,42 mg
Kyselina listová 60 mcg
Vitamín B12 0,75 mcg
Vitamín B7 (biotín) 15 mcg
Kyselina pantoténová 1,8 mg

Zloženie

Krátke peptidy enzymaticky hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny (SCWPs - short chain whey peptides), dlhé peptidy hydrolyzovaného beta-laktoglobulínu (srvátka), L-arginín, dlhé peptidy hydrolyzovaného alfa-laktalbumínu (srvátka), kyselina (kyselina citrónová), dlhé peptidy hydrolyzovaného imunoglobulínu (srvátka), kakao odtučnené, dlhé peptidy hydrolyzovaného sérumalbumínu (srvátka), vitamínová zmes (kyselina L-askorbová, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, tiamín hydrochlorid, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutámová, D biotín, kyanokobalamín), aróma, sladidlá (glykozidy steviolu, acesulfám draselný - E950), enzýmy: bromelaín, papaín.

Alergény

Obsahuje mlieko alebo výrobky z nich.

Upozornenie

Potravina, prášok, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

NTdkZTQ5Zm