Úvod » Doplnky výživy » Aone Creatine 500g


    

Aone Creatine 500g


0x
skladom

 

Skladom: 0
naša cena:
29,99 € (Nie sme platca DPH)

 

AONE Creatine 500g - Keď hľadáte testovaný kreatín monohydrát za najlepšiu cenu, toto je správna voľba.

  • 100% mikronizovaný HLC testovaný kreatín monohydrát

  • Okamžitý zdroj energie

  • Stimuluje tvorbu svalovej hmoty

  • V kombinácii s tréningom napomáha premieňať tuk na energiu

Kreatín dnes patrí k najlepšie preštudovaným doplnkom výživy. Je produktom metabolizmu aminokyselín. Ľudský organizmus si ho sám vytvára z arginínu a methionínu.

Počas intenzívneho cvičenia sa prirodzený kreatín v tele rýchlo spotrebuje. Pre udržanie sily je ho preto potrebné dopĺňať. Pre športovcov je kreatín nevyhnutný pre dosiahnutie maximálnej sily a výbušnosti. AONE Creatine je výrobok obsahujúci 100% čistý, HPLC testovaný kreatín monohydrát, bez prímesí iných látok.HPLC TESTED Creatine

HPLC (High-Performance liquid chromatography) je najpoužívanejšia metóda zisťovania čistoty organických látok.

Dostatok kreatínu napomáha udržovať optimálnu koncentráciu ATP (okamžite použiteľná energia pre svalovú činnosť) vo forme dostatočných zásob kreatínfosfátu.Balenie: 500g
Dávkovanie:

Počas 5 dňovej nasycovacej fázy zoberte dávku kreatínu doporučenú trénerom, prípadne 3 až 4x denne 5g, najlepšie s džúsom, nie s mliečnymi nápojmi. Potom v udržiavacej fáze 5g kreatínu denne, najlepšie 30-60 min. pred cvičením a v netréningový deň ráno na lačno.Zloženie: 100% mikronizovaný HPLC testovaný kreatín monohydrát.Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí na chladnom a suchom mieste, dobre uzavreté. Výrobca, dovozca, distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním prípravku.

YmE5ODc2Z