Úvod » Vitamíny a minerály » Aone BIO ZMA 60caps


        

Aone BIO ZMA 60caps


0x
skladom

 

Skladom: 0
naša cena:
10,30 € (Nie sme platca DPH)

 

Žiadny športovec, hľadajúci možnosti ako zvýšiť silu, výkon a rast svalov, by nemal vynechať užívanie BIO ZMA. Štúdia na ôsmych trénovaných športovcoch ukázala, že ich výkonnosť rapídne poklesla so znížením koncentrácie zinku v krvnej plazme. Bolo dokázané, že úroveň zinku a magnézia klesá so zvýšením tréningového zaťaženia. Užívaním BIO ZMA sa dosiahne až o 30% väčší nárast sily a rýchlosti, a tým efektívnejšie tréningové výsledky, ako bez užívania tohto prípravku. Zinok je súčasťou viac ako 200 enzýmov, katalyzujúcich mnohé metabolické dráhy. Horčík je dôležitý pre svoju stabilizujúcu vlastnosť v priebehu metabolických dejov. Prípravok je určený na zlepšenie celkovej výkonnosti a vytrvalosti, zvýšenie svalovej sily, urýchlenie regenerácie, zvýšenie hladiny rastového faktoru IGF-1, prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu a mnohé iné vlastnosti.Zinok aj magnézium v tomto prípravku sa nachádzajú v biologicky aktívnej forme, ktorá je pre organizmus vhodnejšia a efektívnejšia ako anorganické formy týchto prvkov.

Zloženie:Aspartát horečnatý, kolagénový proteín, glukónan zinočnatý, pyridoxínhydrochlorid, pomocná látka (stearan horečnatý)

Dávkovanie: 1-5 kapsulí podľa tréningového zaťaženia a celkovej telesnej stavby

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte pri teplote 10-25°c, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

ODI4OGY1